Поліетиленовий пакет – чи не найпотрібніша річ у будинку та предмет першої необхідності. Пакети майка служать нам шопером для покупок, пакувальні пакети дозволяють довше зберігати продукти свіжими, пакети для сміття допомагають підтримувати порядок у будинку і не залишати за собою «слідів цивілізації» після пікніка на природі. Нам не доводиться шукати, у що загорнути бутерброди для офісного ланчу, і думати, куди скласти мокрі речі після басейну. Зі звичайного пакету можна навіть спорудити мобільний душ або зробити непромокальні «шкарпетки» у поході! Загалом поліетиленовий пакет – це справжня паличка-виручалочка на всі випадки життя. Пакетами майка, банан, петля користуються всі, але не всі знають, як роблять пакети з поліетилену та кукурудзи, якими вони бувають, де замовити виробництво поліетиленових пакетів в Україні.

З чого роблять пакети

Поліетиленові пакети виготовляють із нафти. Точніше, не з самої чорної маслянистої рідини, а з органічних мономерів, що містяться в ній, які в результаті реакції полімеризації перетворюють на термопластичні полімери.

Ще трохи більше століття тому такі нафтові метаморфози були фантастикою – ну як із паливної сировини зробити прозору плівку! Нині вже з'явилися нові технології виготовлення пакетів. Наприклад, на заводі МПАК тепер роблять пакети не лише з поліетилену, а й із кукурудзи. Виявилося, що з виробництва плівки можна використовувати різні полімери рослинного походження. Пакети можна виготовляти навіть із бурякового жому чи харчових відходів! Причому біоосновні полімери є біорозкладними – вони буквально за півроку повністю деградують та не забруднюють природу.

Як виготовляють пакети

Виробництво поліетиленових пакетів – це процес формування погонажного виробу із розплаву полімеру. Гранули поліетилену завантажують у бункер екструдера, розплавляють, продавлюють через формувальну головку і отримують, грубо кажучи, пластикову трубу. Цей погонаж виріб роздмухують потоком повітря до потрібного діаметра і отримують рукав з плівки. Потім рукав охолоджують, наносять на нього малюнок методом флексодруку, зварюють донні або бічні шви, вирубують або приварюють ручки. та отримують готовий пакет із логотипом.

Види поліетиленових пакетів

Існують різні види поліетиленових пакетів для фасування товарів на виробництві, у сфері рітейлу, для пакування покупок та перенесення вантажів:

  • Пакувальні пакети. У виробника можна замовити брендовані пакети для пакувальних ліній, пакети з логотипом під запайку. Вони призначені для пакування хліба, товарів для тварин, добрив та ін.
  • Пакети майка, банан, петля. Призначені для обслуговування клієнтів у сфері рітейлу, продажу в торгових мережах, для проведення акцій.

Переваги поліетиленових пакетів з логотипом у тому, що вони дозволяють не лише організувати клієнтський сервіс, а й є рекламним інструментом для просування бренду. Вони дають можливість магазину, банку, студії дитячої творчості, кабінету КТ та МРТ залучити нових клієнтів, підвищити впізнаваність, збільшити продаж. Новому супермаркету не потрібно замовляти рекламу на вуличних щитах, щоби розповісти про відкриття торгової точки мешканцям району. Реклама на пакетах сама «ходитиме містом», інформуючи таким чином потенційних клієнтів.

Де замовити поліетиленові пакети

Замовити виготовлення пакетів можна у виробника на заводі, що випускає упаковку ТМ МПАК. На сайті підприємства багато корисної інформації: які пакети можна замовити, з якої сировини, як правильно вказати кольори для друку, як зробити пакети з посиленими ручками. Тут можна отримати консультацію чи самостійно оформити заявку. Готові брендовані пакети доставлять на склад до будь-якого міста України, причому при замовленні великого тиражу доставка буде безкоштовною.