Підлога є основою для будь-якого приміщення, будь то ванна кімната у звичайній квартирі або промисловий цех площею кілька сотень квадратних метрів. В обох випадках підлога повинна відповідати ряду вимог, таких як надійність, міцність та довговічність. Серед різноманіття матеріалів варто звернути увагу на дітище полімерної промисловості. Будівельна компанія https://bauexpert.ua/ пропонує великий перелік послуг, до яких входить й створення наливних підлог. Наливна полімерна підлога - відносно новий продукт на вітчизняному ринку, який набирає з кожним роком все більшу популярність.
Як відомо з назви, це покриття є полімером, способом укладання якого є заливка. Наливна підлога - це 2х компонентний склад (пастоподібний) з затверджувачем, який після розтікання на горизонтальній поверхні та затвердіння утворює рівномірне, тверде, гладке покриття без швів та стиків.
Популярні види підлог та їх відмінності
На даний момент асортимент полімерних наливних підлог https://bauexpert.ua/nashi-poslugy/promyslovi-pidlogy-ta-pokryttya/nalyvni-pidlogy/ колосальний, але їх можна поділити на основні групи за використанням матеріалів:
1. Епоксидна наливна підлога
Є найбільш популярним варіантом підлогового покриття, до складу якого входять епоксидна смола, затверджувач та різноманітні добавки, що покращують її властивості. Ця підлога відрізняється високою стійкістю до вологи та хімічною інертністю, що робить її першою серед інших аналогічних матеріалів.
Ідеальне рішення для:
- лабораторій
- ресторанів
- ванних кімнат та не тільки.
Глянцева поверхня епоксидної підлоги дозволяє створювати під ногами не просто декоровані покриття, а справжні витвори мистецтва, що власне й почали робити будівельники магазинів та торгових площ.
2. Поліуретанові підлоги
Використовують у приміщеннях з більш інтенсивним навантаженням. Наприклад, в автосервісах, машинних цехах та паркінгах, де основними вимогами до покриття для підлоги є висока зносостійкість, удароміцність та гнучкість.
3. Метилметакрилатна підлога
Її відрізняє висока швидкість застигання. Вже за кілька годин після заливання вона набирає необхідну міцність. Її рекомендується використовувати, коли час проведення будівельних робіт вкрай обмежений. Хімічний склад метилметакрилатних дозволяє працювати з матеріалом навіть за низьких температур.