Кожен курець рано чи пізно задумується про те, щоб перейти на самокрутки – саморобні цигарки. Мотивація може бути різною. Хтось хоче відчути справжні смак та аромат натурального тютюну. Інші хочуть зменшити кількість викурених сигарет. Для декого аргументом є економія, а ще комусь подобається вайб, особлива атмосфера куріння. Відкриття світу тютюну часто порівнюють із дегустацією дорогих вин – спільним є пізнання особливого способу насолоди і можливість експериментів зі смаками та ароматами.
Чому початківцям не вдається скрутити самокрутку
Із вибором паперу для самокруток, навіть попри війну, проблем в Україні немає. Швидше навпаки – він настільки широкий, що людині без досвіду, буває, важко обрати той, що підійде їй. Адже деякі листи паперу настільки тонкі, що при скручуванні пошкодити їх дуже легко.
Якщо з тонким папером поводитися некоректно, то він легко деформується, а також тріскає. Тому початківцям легше навчитися скручувати самокрутки, використовуючи щільний і цупкий папір, нехай його смак і поступатиметься тонкому паперу. З часом, набравшись досвіду, курець може перейти на тонші листи. Великий вибір паперу різних видів, з різних матеріалів та від різних виробників доступний за цим посиланням: https://imperiaua.com/papir-dlya-samokrutok.
Що потрібно, щоб зробити самокрутку
Головною складовою самокрутки є, звичайно, тютюн. На ринку є багато видів тютюну – як чистих сортів, так і різноманітних сумішей. Варто звернути увагу на розмір нарізки. Початківцям краще підійде дрібно нарізаний тютюн, бо з ним легше дати собі раду. Дрібною фракцією можна набити сигарету щільно та рівномірно.
Щодо оболонки для тютюну, то тут використовують або листки спеціального паперу, або гільзи – порожні циліндри з-під сигарет, як набивають за допомогою спеціальних машинок. Вибираючи гільзи, потрібно звернути увагу на їхні розміри – від них залежить підсумкова міцність сигарети.
Фільтри самокруток, як і в будь-яких інших сигаретах, захищають рот і пальці споживача від опіків. Та основна їхня функція – це захищати легені від шкідливих речовин. Існують три основі види фільтрів – ацетатні, вугільні та паперові. До слова, вугільні фільтри, крім основних функцій, знижують міцність тютюну, роблять сигарети легшими, м’якшими.
Де придбати складові для самокруток
Загалом експерти погоджуються: аби підсумковий продукт мав високу якість, потрібно використовувати для його створення якісні складові. Широкий асортимент аксесуарів для створення самокруток відомих брендів пропонує магазин Smoky Dogg.