Чи можна співпрацювати з цією фірмою?  Актуальне питання, відповідь на яке можна знайти на YouControl. Отримана на платформі інформація допоможе прийняти обґрунтоване рішення. До того ж, отримати її можна у зручний для вас спосіб, бо YouControl пропонує їх декілька. У цьому матеріалі ми розглянемо актуальні способи перевірити потенційного бізнес-партнера за допомогою інструментів YouControl. Більше інформації про те, як перевірити контрагента можна отримати за посиланням: https://youcontrol.com.ua/topics/perevirka-kontrahenta-10-sposobov-ot-youcontrol/.

Актуальні способи перевірки бізнес-партнера за допомогою YouControl

"Чому так багато різних методів? – запитаєте ви, – чому не використовувати лише один, загальний підхід?". Відповідь на це питання проста: недобросовісні компанії завжди намагаються приховати інформацію, яка може завдати шкоди. І, поклавши руку на серце, можемо говорити, що їм часто це вдається. Вони можуть приховати певні факти, ухиляючись від надання даних для реєстрації та інших обов'язкових звітів. Однак немає проблем у бізнесі, які не впливають на інші аспекти діяльності підприємства. Тому, якщо контрагент зумів приховати деякі порушення – їх можна виявити в інших джерелах за іншими ознаками.

Система YouControl надає можливість отримати повну інформацію про вашого контрагента. Можна провести комплексний аналіз або переглянути конкретні напрямки, які вас цікавлять (податкова історія, судові справи, фінансовий стан та інше). Фактично кожна вкладка досьє контрагента представляє собою окремий метод перевірки. Крім того, існують спеціальні інструменти, розроблені аналітиками YouControl, які дозволяють проводити глибший аналіз фінансів: FinScore і MarketScore.

Як перевірити контрагента? Покрокова інструкція

Якщо необхідно перевірити контрагента, потрібно взяти до уваги досьє, яке містить всю необхідну інформацію для самостійної бізнес-розвідки. Важливо зауважити, що структура досьє може відрізнятися залежно від типу підприємства.

Наприклад, досьє компанії складається із 10 вкладок, серед яких:

  1. Огляд досьє.

  2. Фінанси.

  3. Історія.

  4. Відомості.

  5. Публікації.

  6. Суди.

  7. Ліцензії.

  8. Податкова.

  9. Зв'язки.

  10. ЗЕД.

Досьє ФОП містить 5 вкладок:

  1. Огляд досьє.

  2. Відомості.

  3. Публікації.

  4. Ліцензії.

  5. Податкова.

Такий підхід дозволяє зробити детальну перевірку залежно від типу контрагента й отримати необхідну інформацію для прийняття обґрунтованого рішення щодо співпраці.

Залишається додати, що потенційний бізнес-партнер також має зацікавленість у надійній співпраці. Тому не лише ви перевіряєте контрагента, але й контрагент робить перевірку стосовно вас. Це важливий аспект бізнес-безпеки, тому ми сподіваємось, що обидві сторони можуть установити взаємну довіру і досягти успішних угод. Бажаємо тільки порядних партнерів і продуктивної співпраці!