Звичайно ж, найкращий спосіб вивчити іноземну мову – це використовування знань на практиці. Теорії також треба приділяти увагу, але більше часу практичному використанню мови. Ефект буде після спілкування з носієм мови, який говорить на ньому з самого дитинства. Прослуховування аудиозаписів та відео також сприяє вашим мовним знанням. У соціальних мережах познайомтеся з іноземцями, та спілкуйтеся с ними, наприклад, по скапу. Спочатку, звичайно, виникнуть незручності, але незабаром ви звикнете. Можливо у довгостроковій перспективі ви збираєтеся навчатися у Польщі, тоді необхідно оволодіти мовою цієї країни. І, на щастя, сьогодні є курси польської мови в Києві. Завдяки їм знання польської мови будуть на вищому рівні, і студент не буде терпіти незручності при спілкуванні. Записуйтеся на курси польської мови, потім дивиться і слухайте відеоуроки, але найкраще потрапити в середовище, де говорять тільки на цій мові, яку ви вивчаєте, буде складно, але результат не змусить себе чекати. Кращий метод ,зрозуміло,зануритися у мовне середовище, але одним спілкуванням справа не обмежується. Граматика є важливою складовою вивчення мови будь-якої країни.

Найкращий метод вивчення іноземної мови - це правильне поєднання різних методів плюс обов'язкове спілкування на цій мові.

Насправді, методів вивчення іноземної мови існує величезна безліч, тому важливо підібрати відповідні саме вам - або самостійно, або звернувшись за допомогою до досвідченого квалифированному вчитель.

Крім того, дуже важливою складовою у вивченні будь-якої іноземної мови є мотивація. Якщо у людини є щире і сильне бажання вивчити іноземну мову, то він його вивчить, скориставшись будь-яким доступним методом. А якщо ні - то ні один метод йому не підійде.

Скільки б студент не вчив іноземну мову в школі чи на курсах, але мова давався з великою складністю. Як тільки ви відвідаєте інші країни, де без знання мов досить нудно, в вас відкрилися нові здібності, які дозволяють буквально через кілька днів дозволять спілкуватися з іноземцями.

Метод вивчення треба обирати індивідуально, дивлячись, що саме краще сприймає людина (візуальну інформацію? аудіальну?). Тоді й починайте вчитися. Для одних наприклад, найкращим і найефективнішим буде традиційний граматико-перекладний метод, як ще в середні століття мови вчили. При виконання цих граматичних вправ мозок буквально напружується, тренується пам'ять.