Сьогодні, дизайнери користуються багатьма інструментами, що допомагають оптимізувати робочий час. Одним з таких є софт для генерації зображень, який працює на основі штучного інтелекту (ШІ) - MidJourney. А, 21 грудня розробники представили шосту версію цього незамінного помічника.
За інформацією джерел, він сприяє виробленню довших підказок, підвищенню рівня деталізації та додаванню текстового супроводження до фото. Більш того, як стверджує Toms Guide, софт отримав здатність розуміти особливості пунктуації та граматики. Тим часом відірватися від повсякденних справ можна за допомогою проєкту bizsreda.com, який пропонує цікаві варіанти ігрових автоматів.
Один із засновників проєкту, Д. Хольц, зауважив, що шоста версія генератора пропонує більш реалістичні малюнки, ніж минулі. Більш того, вона стала третьою, що навчалася з нуля за допомогою суперкластерів ШІ. А, взагалі, її розробка тривала протягом дев’яти місяців.
Детальніше про нові опції MidJourney 6
Основною відмінністю оновлення є поліпшені підказки, за допомогою яких, користувачі генерують зображення. Базова модель шостої версії точніше дотримується текстових описів та ключових слів, які написані на Discord або альфа-версії сайту. На додачу є й інші позитивні нюанси:
- Розширена база знань та поліпшена зв’язність забезпечують відтворення якісних та багатих зображень;
- Більш витончені інтерпретації та творчі ремікси;
- Можливість включення цитат до малюнків та вибору їх зовнішності для досягнення бажаних результатів;
- Наявність тонкого та творчого режимів масштабування, які пропонують збільшити роздільну здатність малюнка у два рази та зберегти при цьому художню цілісність.
Щодо підказок, вони сильно відрізняються від тих, що були у п’ятій версії генератора малюнків. Поточний, шостий екземпляр більш чутливий до них, тому художникам та дизайнерам доведеться заново вчитися підказувати. Тим часом є й кілька “стоп-слів”, які вживати не варто, наприклад, це “відзначений нагородою” або “4К”.
Щодо кількості врахованих елементів, шоста MidJourney намагалася збільшити її і, частково це вдалося. До прикладу, якщо зазначити точно: колір окулярів, елементи одягу та прикраси - нейромережа впорається з завданням й помилок не допустить. Але, якщо додати велику кількість різноманітних нюансів, можуть з’явитися мутації, від promt до хаосу. До того ж у новій версії все ще залишаються проблеми з промальовуванням кінцівок та відтворенням рефлексів.
Про доступ до дизайнерського софту
Тепер про питання, яке турбує усіх прихильників MidJourney: “Чи буде 6 версія доступною для користувачів за замовчуванням?” Відповідь - ні. Тож, щоб отримати доступ до ресурсу, потрібно ввести команду «/settings» на сервері Діскорд, або у повідомленні чат-бота програми. Далі, відчиниться меню, з якого потрібно буде обрати “V6”. Попри цей спосіб, можна скористатися старою хитрістю - ввести вручну “-V6” після складення текстової підказки.