Канцтовари в м. Київ для офісу – те, без чого він неможливий. Відсутність необхідного у вигляді банальних зошитів, олівців і ручок здатна паралізувати його роботу. Адже, щонайменше, зупиниться бухгалтерія, фахівці якої, незважаючи на всі тенденції до діджиталізації, продовжують вести облік і в паперовому форматі... Що вже казати про інші відділи, в яких відсутність канцтоварів неприпустима?
Види канцтоварів для офісу
Канцелярські товари є збірним поняттям, що включає в себе приладдя, необхідне для оформлення документів у паперовому форматі. Згідно з податковим законодавством, на підприємствах під них виділяють окрему статтю витрат. У каталозі сайту компанії «UTS» вони представлені в широкому асортименті та доступні за оптовими цінами. Вартість залежить від цілої низки чинників, починаючи з сегмента продукції і закінчуючи видом виробу, а також розміром оптової партії: чим вона більша, тим нижча вартість кожної окремої одиниці.
Класифікація товарів відбувається за таким параметром, як їхнє призначення. Воно може бути таким:
- письмо – ручки, олівці, маркери;
- створення простору для письма – зошити, стікери, папір, альбоми, блокноти;
- креслення – лінійки, циркулі, гумки;
- зберігання – папки, органайзери, конверти різних видів;
- скріплення – степлери та скоби для них, скріпки, швидкозшивачі;
- склеювання – клейкі стрічки, стікери, етикетки, клей.
До простору для письма ще можна віднести шкільні дошки: як маркерні, так і грифельні. Ще одна група – гострі товари – канцелярські ножі, діркопробивачі, кнопки, ножиці, точилки. В офісах їх використовують у презентаційних цілях. Крім цього, існують канцелярські товари, які не відносять до жодної з перерахованих вище категорій: калькулятори, коректори, календарі.
Список канцтоварів для офісу
Необхідність купити канцтовари для офісу виникає у будь-якого підприємства, причому на регулярній основі. Зазвичай банальне складання переліку необхідного може викликати цілу низку складнощів, оскільки далеко не будь-який співробітник може визначити витрати тих чи інших товарів (скажімо, на місяць). Якщо неправильно позначити кількість, у якийсь момент це обернеться нестачею, а отже – і затримками в роботі. Щоб виключити подібне, зверніть увагу на таке:
- кількість відділів на підприємстві та співробітників у кожному з них;
- потреби кожного з відділів загальні та специфічні (приміром, усім відділам потрібен папір для принтера, ручки та прості олівці, але проєктувальникам ще знадобляться лінійки та креслярський папір);
- презентації, наради та планерки можуть вимагати використання дощок, блокнотів і магнітів.
Звичайно ж, купувати канцтовари для офісу потрібно оптом, наприклад, в інтернет-магазині "UTS". Каталог зручно розділений на категорії, у кожній товарній картці прописана вся необхідна інформація, а також є калькулятор вартості, що враховує розмір оптової партії.
Стандартний набір канцтоварів повинен містити в собі таке:
- ручки та прості олівці;
- папір для принтера;
- коректор, дирокол, степлер;
- зошити і блокноти;
- папки різних видів і файли;
- лінійки, гумки, точилки для олівців;
- лотки для документів.
Важливо пам'ятати, що кількість вищезазначених канцелярських товарів залежить від функцій, які на нього покладено. Нерідко можуть знадобитися маркери, калькулятори та інше приладдя.