SEO аудит сайту потрібен для того, щоб оцінити загальну продуктивність сайту, а також те, як легко його знаходять пошукові системи та звичайні користувачі. Чим помітніший сайт у пошукових системах, тим краще його трафік і тим більше людей його побачать. Крім того, аудит сайту також вимірює такі показники, як швидкість сторінки та рейтинг взаємодії з користувачами.
Найкраща ідея збільшити вагу вашого сайту для пошукових систем - це замовити якісний лінкбілдинг від Netpeak!
Аудит сайту: що це і навіщо він потрібний?
Аудит сайту необхідно робити після внесення суттєвих змін на сайт. Оновлювати свій сайт потрібно і важливо, але будь-які зміни можуть вплинути на трафік та видимість у пошукових системах. Тому за допомогою аудиту можна переконатися, що все йде гладко та за планом.
Аудит сайту – процес, який легко включити до графіка обслуговування сайту. Основні моменти про нього розповість команда маркетингового агентства Netpeak.
Що таке аудит сайту?
Аудит сайту – це комплексний аналіз сайту з погляду його ефективності та видимості у пошукових системах. Він також виявляє явні технічні проблеми та проблеми, які варто вирішити. Після розробки сайту ви повинні поставити його аудит у пріоритет. Це допоможе мати чітке уявлення про функціональність та продуктивність сайту.
Декілька типів аудиту сайту:
- Загальний аудит SEO: показує, наскільки добре ваш сайт оптимізований для SEO;
- SEO аудит контенту: зосереджений на якості контенту;
- Технічний SEO аудит: виявляє технічні проблеми із сайтом;
- Аудит ефективності: аналізує швидкість сторінки, час завантаження та основні показники сайту;
- UX аудит: ґрунтується на досвіді користувачів та функціональності сайту, включаючи навігацію та дизайн.
Навіщо проводити аудит сайту?
Незалежно від того, новий у вас сайт або нещодавно оновлений, аудит сайту потрібен для оптимізації досвіду користувача, видимості сторінок у пошукових системах і багато іншого. Як часто потрібно робити аудит сайту? Загалом повний аудит для маленького сайту потрібно проводити раз на рік. Великі сайти (залежно від кількості сторінок та обсягу трафіку) можуть вимагати частішого аудиту — до двох-трьох разів на рік.
Фахівці рекомендують робити міні-аудити сайту так часто, як це можливо. Міні-аудит передбачає перевірку функціональності сайту та роботи навігації та кнопок. Такі аудити дозволяють залишатися в курсі роботи сайту та справлятися з проблемами відразу після їх виявлення.