Мінеральна вата – це матеріал для теплоізоляції будівельних конструкцій та споруд, який служить для скорочення витрат на теплоенергію та створення затишного мікроклімату у приміщенні. Застосовується як зовні, так і всередині приміщення, а також для утеплення трубопроводів та обладнання. Купити мінеральну вату за вигідною ціною можна на сайті https://alltrade.com.ua/ua/mineralna-vata-v-rulonah!
Різновиди мінеральної вати
Мінеральна вата поділяється на два типи:
1) Скловата. Виготовляється із склобою, в процесі виробництва додається кварцовий пісок, вапняк, доломіт. Сировина розплавляється до рідкої суміші і далі методом трощення виходять тонкі нитки (волокна). Волокна між собою скріплюються сполучною речовиною. Скловатий утеплювач еластичний та м'який. Як правило, в упаковці має сильну компресію при цьому після розпакування швидко відновлює початкову форму.
Пройшовши за посиланням https://alltrade.com.ua/ua/teploizolyaciya-dlya-trub-zi-spinenogo-polietilenu, ви зможете вигідно купити теплоізоляцію для труб зі спіненого поліетілену!
2) Базальтова (кам'яна вата). Цей матеріал має вихідну сировину базальту (гірська порода, вулканічного походження). Базальт подрібнюється, додається шихта, доломіт, розігрівається до 1000°C. Однорідну рідку масу, що видувають потужним потоком повітря, в процесі чого з'являються волокна (ворсинки). З'єднання волокон між собою так само відбувається за допомогою сполучного. Кам'яній ваті притаманні високий рівень вогнестійкості та тепло-звукоізоляції. У процесі експлуатації поводиться значно краще скловати.
Форма випуску мінеральної вати: рулони та плити
Утеплювач у рулонах, використовується при теплоізоляції конструкцій з горизонтальною поверхнею - перекриття, підлога по лагах.
Вата в плитах застосовується у всіх конструкціях (утеплення фасадів, покрівлі, стін, підлоги, стелі) крім фундаментів.
Бажаєте утеплити фасад (вентильований або штукатурний) мінватою?
Ось на що варто звернути увагу:
1. Міцність на відрив шарів, кПа - вимірюється в кілопаскалях, це головний показник для мінвати у вертикальному положенні. Цей показник служить для того, щоб запобігти можливому обвалу декоративного шару зі штукатурного фасаду та видуванню волокон у системі вентфасаду.
2. Міцність на стиск, кПа - знову ж таки, кілопаскали. Ця тех. характеристика забезпечує сталість розмірів, стійкість до навантажень та зручність монтажу.
3. Питома щільність матеріалу в першу чергу показує нам вагу самої плити, але при цьому він тісно пов'язаний з іншими характеристиками: міцністю на стиск та відрив шарів. Але це не означає, що чим більше краще, для кожної конструкції потрібні свої технічні характеристики.