Правильно зберігати каву в зернах у банці із щільно закритою кришкою у сухому та темному місці при кімнатній температурі. Деякі фахівці радять тримати обсмажені зерна в морозильній камері – так вони довше збережуть смак та аромат. Інтернет магазин кави Coffemag пропонує широкий вибір зернової кави в Києві!
Важливо, щоб кава при цьому знаходилася в щільно закритій упаковці, інакше зерна можуть увібрати вологу і сторонні запахи. Перед тим як перемолоти такі заморожені зерна та приготувати напій, потрібно дати їм зігрітися за кімнатної температури від години до двох, залежно від розміру упаковки.
Порада
Якщо ви купуєте каву на вагу, не варто вибирати магазини, де зерна стоять у пластикових контейнерах на світлі – якість напою буде нижчою. Краще зернова кава купити в Києві з доставкою та змолоти самостійно.
Коли краще молоти зернову каву?
- Заманливо намолоти каву про запас, але найзапашніша — саме свіжомелена, тому подрібнювати зерна краще безпосередньо перед тим, як готувати напій. Бонусом стане запах, який миттєво наповнить кухню.
- Ступінь помелу залежить від того, який спосіб приготування ви вибрали. Для заварювання кави в чашці або приготування кави по-східному в джезві помел має бути максимально дрібним.
- Для напою, приготовленого у френч-пресі, потрібний великий помел, інакше поршень просто не вдасться опустити.
- Для краплинних та гейзерних кавоварок оптимальним стане середній помел.
Купити кава в зернах інтернет магазин coffeemag.com.ua пропонує за дуже вигідною ціною!
Чи варто купувати ароматизовану каву в зернах?
Багато фахівців у галузі кави не радять вибирати такі зерна, оскільки часто за допомогою ароматичних добавок виробники намагаються замаскувати недостатньо виражений смак та запах кави низької якості. Якщо ви любите каву з ароматом не спецій, а горіха, банана або віденських вафель, краще використовувати для ароматизації спеціальні сиропи, додаючи їх до вже готової кави.
Як ароматизувати кавові зерна в домашніх умовах?
Кавові зерна чудово вбирають запахи, це варто враховувати при зберіганні, оберігаючи каву від контакту з продуктами, що пахнуть. Але цю ж властивість можна обернути собі на користь, якщо ви любите ароматизовану каву. У банку із зернами можна помістити будь-який натуральний ароматизатор або відразу кілька.
Наприклад, стручок ванілі, паличку кориці, зерна кардамону чи зірочки бадьяна, кірки цитрусових – головне, щоб спеції були цілими, а не подрібненими. Приблизно через тиждень ароматизатор можна прибирати: зерна набудуть ніжного запаху прянощів і спецій.