Після багатьох років заборони легальний бізнес в Україні було легалізовано. Але це рішення українці сприйняли неоднозначно. Одні були впевнені, що це погана витівка, яка не принесе країні нічого доброго. Вони акцентували на тому, що легалізація грального ринку спричинить марнотратство українців та інші проблеми. Інші ж навпаки всіляко підтримували рішення уряду, оскільки були впевнені, що воно позитивно позначиться розвитку економіки країни. Хто з них мав рацію? Розбираємось.

Якщо порівняти соцопитування, проведені у 2020 році, з тими, що відбулися 2022-го, стає зрозуміло, що лояльність українців до легалізації ринку азартних ігор збільшилася. Як стверджують фахівці сервісу https://young-aviators.com, це пов'язано з тим, що азартний бізнес почав демонструвати хороші результати свого функціонування та надавати безліч переваг українцям та країні загалом.

Більш ніж за 2 роки легального існування ринок азартних ігор позитивно вплинув на:

  • Розвиток економіки. Усі гроші, які сплачують компанії за купівлю ліцензій та як податкові відрахування, йдуть до державної скарбниці. За цей час вона була поповнена більш як двома мільярдами гривень.
  • Виведення азартного бізнесу із тіні. Раніше в Україні працювало багато підпільних закладів, які робили все, що хотіли, і залишалися безкарними. Це було пов'язано з тим, що ринок не регулювався і ніким не контролювався, тому й поскаржитися не було кому.
  • Збільшення міжнародних операторів, які надають різні азартні послуги мешканцям України. Ознайомитись з багатьма можна на сайті https://young-aviators.com/pin-up-aviator/.
  • Збільшення кількості робочих місць. Щоб компанія функціонувала правильно та ефективно, їй необхідні фахівці у галузі маркетингу, ІТ, економіки, фінансів та ін. Наймати працівників з інших країн невигідно та недоцільно, тому тисячі вакантних місць були відкриті та продовжують відкриватися перед українцями.
  • Розвиток інших сфер. Йдеться не лише про суміжний туризм та готельно-ресторанний бізнес. Багато операторів почали ставати офіційними спонсорами культурних та спортивних заходів. А частину спрямованих у державну скарбницю коштів було передано іншим сферам (медичній, науці, спорту, культурі) на їх розвиток.

Чи дотримуються оператори принципів відповідальної гри?

Ринок азартних ігор зараз суворо контролюється вищими органами. Також створюються різні реєстри та сервіси, спрямовані на боротьбу з нелегалами та заборону на ігри людям з лудоманією. Самі ж оператори скрупульозно підходять до формування клієнтської аудиторії. Перш ніж почати працювати з тим чи іншим користувачем, вони перевіряють:

  • чи повнолітній він;
  • чи є в нього якісь кредити, заборгованості (наприклад, щодо сплати аліментів);
  • чи не внесено його до реєстру осіб, яким заборонено грати в азартні ігри.

Які справи на ринку азартних ігор зараз?

Незважаючи на те, що Україна зараз переживає не найкращі часи, азартний бізнес продовжує функціонувати та навіть розвиватися. Наземний бізнес у багатьох регіонах поки що припинився, але онлайн-сфера процвітає. Причому кількість користувачів зростає, тому що грати в мережі зараз набагато зручніше та безпечніше.

Експерти впевнені, що ринок азартних ігор розвиватиметься й надалі, особливо після того, як уряд ухвалить закон про його оподаткування. Це сприятиме залученню інвесторів, нових операторів та гравців (як українських, так і іноземних). За попередніми оцінками, сфера азартних ігор зможе щорічно приносити державній скарбниці близько 6-7 млрд. грн.