Після пересадки у свіжий ґрунт, добрива їм тимчасово не знадобляться — у ґрунтовій суміші достатньо поживних речовин. Але через певний період (і у різних кімнатних кольорів він різний) удобрювати рослини доведеться.
Які добрива використати для кімнатних рослин?
Кожен конкретний вид домашніх рослин вимагає свого способу внесення та частоти підживлення — ми говоримо про добрива для кімнатних рослин які купити можна тут https://elsa.com.ua/organicheskie-udobreniya/.
Органіка в ґрунті має розкластися — безпосередньо рослини її не поглинають. Органічні сполуки в ґрунті піддаються впливу різних мікроорганізмів, що живуть у ньому, і розкладаються, виділяючи поживні речовини.
Органічні добрива надзвичайно поширені — будь-який садівник, городник та квітникар знайомий із гноєм, перегноєм, компостом, торфом, пташиним послідом. Існують також комплексні органічне добриво їх купити можна тут https://elsa.com.ua/organicheskie-udobreniya/, вони виготовлені із різноманітної органіки. (використовуються харчові відходи, органічні тваринні залишки - кісткове борошно, рослинні відходи в переробленому вигляді - кора, тирса).
Органічні добрива подобаються пеларгоній, пальмових, примулів, кімнатних троянд. А ось для бульбоцибулинних та цибулинних рослин органіка небезпечна: від неї вони можуть захворіти і навіть згнити.
У органіки є як переваги, так і недоліки. Звичайний аргумент її шанувальників – екологія врожаю. Але з кімнатних рослин урожаю немає.
Інші плюси органічних добрив:
- покращується структура ґрунту — він залишається пухким, повітро- та водопроникним;
- є комплекс необхідних рослин мікроелементів;
- розкладаються тривалий час, поступово віддаючи корисні речовини;
- підживлення домашнього приготування – це дешево.
Якісне та не дороге добриво сад город купити можна тут https://elsa.com.ua/organicheskie-udobreniya/, це місце де представлений широкий асортимент добрив та корисних товарів для рослин.
Мінуси органіки:
- добрива вкрай складно дозувати та застосовувати у потрібних дозах. І якщо рослинний компост добриво нешкідливе для ваших кімнатних квіток, передозування пташиного посліду просто небезпечне;
- разом із добривом у ґрунт можна занести шкідників, збудників хвороб;
- вони незручні для внесення в дрібні місткості, в яких розводять домашні декоративні рослини.
Коли і як часто потрібно підгодовувати кімнатні рослини
У кімнатних квітів обмежена ділянка для живлення, на відміну від рослин відкритого ґрунту. Тому підживлення домашнім квітам необхідно давати своєчасно: їм просто ні звідки добути речовин, що бракують, тоді як садові здатні добирати недолік потрібних речовин з ґрунту.