Комфортні умови в сучасних квартирах та приватних будинках забезпечує кліматична техніка. Прилади працюють непомітно та безшумно, але тільки, якщо коректно підібрати модель за потужністю, функціоналом та іншими критеріями. Які переваги мають електроконвектори? На які критерії варто звертати увагу при виборі приладу?
Що таке електричний конвектор?
Електроконвектори – це опалювальні прилади, які перетворюють електроенергію в тепло та віддають його навколишньому середовищу. В основі його роботи лежить принцип конвекції – тепле повітря має меншу масу, ніж холодне, а тому воно підіймається вгору, а після охолодження – повертається до низу. Прилад має решітку, яка знаходиться внизу пристрою, через яку надходить холодне повітря, а після його нагрівання воно піднімаються в гору.
Електричні конвертори – один з найефективніших приладів для обігріву кімнат у квартирі, котеджі, дачі, комерційних та офісних будівель.
Переваги використання електроконвекторів
Електричні конвекторів мають багато переваг, які полягають у наступному:
- Простота монтажу. Встановлення пристрою не пов’язане з складними і довготривалими будівельними роботами.
- Більшість моделей встановлюється на підлозі або на стіні.
- Ефективність роботи – прилад швидко нагрівається та нагріває повітря в кімнаті.
- Під час роботи не створює багато шуму та неприємного запаху, а тому можна його встановити в будь-якій кімнаті – дитячий або спальні.
- Відсутність пересушування повітря, а тому не потрібне придбання пара зволожувача.
- Як і мульти-спліт на 2 кімнати, точно підтримує рівень температури в приміщенні.
- Широкий модельний ряд – механічний, електронний, напольний, керамічний електроконвектор та інші.
- Простота в обслуговуванні.
- Компактний розмір та легка вага дозволяють легко перенести прилад з однієї кімнати в іншу.
- Наявність різноманітних додаткових опцій – таймер, іонізація повітря та ін.
Як підібрати електричний конвектор?
Купити електроконвектор для обігріву кімнати не складно, але варто враховувати певні критерії:
- Потужність. Під час вибору моделі варто враховувати чи є кімната кутовою, яка площа вікон у приміщенні, наявність холодного горища. Але найбільш точний розрахунок можуть зробити фахівці, які займаються продажем та обслуговуванням даного виду кліматичного обладнання.
- Тип нагрівального елементу – монолітні, голчасті, трубчасті, комбіновані. Під час вибору приладу необхідно ознайомитись з технічними характеристиками кожної моделі.
- Керування. Механічні моделі мають меншу точність (не більше 1-2 градусів) управління температурою, ніж електронні. До того ж електронні можна запрограмувати на відключення після досягнення необхідної температури.
- Наявність додаткових функцій – таймер, захист від падіння, очищення та іонізація повітря, захист від потрапляння води всередину корпусу.