Багатьом речам і предметам звичайна людина, відвідувач не надає особливої ​​уваги, сприймаючи навколишнє оточення як належне. І насамперед це стосується медичних меблів. Разом з тим, уявити роботу медичної організації без столів, стільців, кушеток, шаф, диванів та інших атрибутів повсякденного побуту неможливо. При цьому вони мають бути не тільки міцними, надійними, стійкими та практичними, але й естетично привабливими. Це необхідно для того, щоб знизити стрес у пацієнта.

З широким вибором якісних медичних меблів ви можете ознайомитися на сайті Лікарно вже зараз!

Які використовуються матеріали?

Найчастіше відрізнити візуально медичну полицю від звичайної офісної буває не завжди можливо. Це ж стосується й інших меблів – диванів, столів, стільців. Тим не менш, відмінності є, і в першу чергу це пов'язано з матеріалами, що використовуються для виробництва. І далеко не завжди звичайні офісні або домашні меблі можна використовувати в медичних закладах.

Відомо, що у приміщеннях поліклінік, лікарень, лікарень постійно підтримується максимальна чистота, регулярно проводяться дезінфікуючі заходи. Це означає, що матеріал, з якого виготовляються медичні меблі, піддається постійному впливу агресивними середовищами – миючими та дезінфікуючими. Крім того, необхідно виключити з гігієнічною метою такі процеси як гниття, утворення грибка, плісняви ​​і так далі.

Конструктивні особливості виробів

При цьому важливо розуміти, що використання тільки перерахованих вище матеріалів не робить виріб придатним до застосування в медичному закладі. Крім застосовуваного матеріалу, важливе значення має також конструкція. Конструктивні рішення та дизайн повинні відповідати низці вимог, що висуваються до медичних меблів.

1. Функціональність. Враховуючи невеликі приміщення кабінетів і навіть коридорів у переважній більшості медичних організацій, кожен елемент меблів повинен виконувати певну функцію – все без винятку має працювати.

2. Міцність. Люди з недугами можуть у якийсь момент часу втратити координацію і вдаритися об стіл або надто сильно «плюхнутися» на стілець. Крім того, меблі постійно переміщуються. Як наслідок, вони мають витримувати досить серйозні механічні дії.

3. Безпека. Пункт випливає із вищевикладеної інформації. Не повинно бути гострих кутів, жорстких кромок і таке інше.

4. Компактність та модульність. Часто, як варіант, окремі шафи у тому чи іншому кабінеті повністю не використовуються. У цьому випадку можна частину модулів усунути, щоб звільнити додаткове місце.