BMS (біомеханічна стимуляція) та вібровакуум спочатку були розроблені для підтримки елітних спортсменів, які беруть участь в Олімпійських іграх. Ця нова форма фізіотерапії підтримувала здоров'я та функцію м'язів та зв'язок та значно покращувала працездатність спортсменів. Нещодавно ця форма фізіотерапії була введена у світ естетичної медицини та омолодження, де швидко привернула увагу практиків завдяки своєму неінвазивному, але високоефективному впливу на шкіру, м'язи та інші структури обличчя, що підтримують.
Багато, ймовірно, знайомі з баночною терапією для особи, яка використовує вакуум або негативний тиск для покращення текстури шкіри, зняття м'язової напруги та досягнення загального ефекту ліфтингу. Це чудова форма неінвазивної терапії, але не без обмежень. Одним із таких обмежень є відсутність гнучкості у налаштуванні негативного тиску для кожного клієнта. У кожної особи різна товщина шкіри та м'язів, які вимагають індивідуального регулювання негативного тиску для досягнення максимальних результатів та запобігання травмам. По-друге, банки чи вакуум – це форма терапії, яка обмежується лише вакуумом. Хоча вакуум сам по собі може бути терапевтичним, його ефективність значно підвищується у поєднанні з вібраційною терапією. Комбінація вакуумної та вібротерапії називається вібровакуумом. Він виводить вакуум на абсолютно новий рівень, забезпечуючи вищі, ефективніші та довговічніші естетичні та функціональні результати.
Вібровакуум – це унікальна форма терапії, яка забезпечує не тільки вакуум або негативний тиск, а й вібротерапію. Вібрація виникає всередині самого вакууму і створює відчуття багаторазового постукування пальцями або поцілунків. Комбінація вібровакууму забезпечує декомпресію тканин, поліпшення кровообігу та лімфодренажу. Він також підтримує клітинні процеси у тканинах, включаючи шкіру, жир та м'язи, і дуже ефективний для зменшення проявів целюліту. Вібрації проводять по довжині м'язових волокон, впливаючи на механорецептори (спеціалізовані чутливі нерви у шкірних та підшкірних структурах) соматосенсорної системи. Це ефективно працює над покращенням нерівностей текстури шкіри, забезпечуючи гладкий та шовковистий вигляд.
BMS та вібровакуум
Біомеханічна стимуляція або просто BMS (БМС) забезпечує форму механічної стимуляції, спрямованої на кожен окремий м'яз, що контролює вираз обличчя (міметичні м'язи). Інтенсивність BMS регулюється або збільшення, або зменшення м'язового тонусу. BMS – це форма пасивної лицьової гімнастики, при якій тренування м'язів складається як зі стимуляції, так і з розслаблення. Перед тонізуванням м'язів дуже важливо усунути м'язову напругу. Напруга м'язів може негативно позначитися як на зовнішньому вигляді шкіри, а й у функції нижчележачих структур. В результаті це може призвести до погіршення кровообігу та лімфовідтоку, напруги щелеп, поганої постави, головного болю та болю в шиї. BMS-терапія ефективно усуває м'язову напругу, а також поганий м'язовий тонус, забезпечуючи максимальну тонізуючу та функціональну терапевтичну дію на м'язи та шкіру.
Переваги, які забезпечує комбінація БМС в студії «Формула Тіла» та вібровакууму:
- Тренування скелетних м’язів, завдяки чому досягається підтяжка шкіри обличчя та тіла.
- Покращення лімфатичного звернення, зниження натічності і відтечності.
- Покращує доставку поживних речовин до шкіри.
- Досягнення антицелюлітного ефекту за рахунок поліпшення клітинного метаболізму.
- Зменшення появи морщин, підвищуючи цілісність клітин шкіри.
- Допомога в знятті психоемоціональних блокувань, часто пов’язаних із стресом.
- Знімає напруження, пов'язане з синдромом СНЩС.