З'єднання, створені за допомогою кріплення, грають важливу роль в санітарних установках. Непохитна важливість трубопровідної арматури мотивується, з одного боку, її міцністю і герметичністю, а з іншого - гнучкістю застосування і безпекою при контакті з питною водою.
Засувки гідроелементів, в яких вирішальну роль відіграє герметичність, повинні перш за все бути стійкими до впливу тиску рідини і нейтральними з точки зору впливу середовища, що циркулює в трубопроводах, а також забезпечувати вільний потік по всій довжині. Крім того, важливою особливістю трубопровідної арматури СМО Україна, представленої на сайті cmoukr.com, є її від'ємність, що дозволяє кожен раз замінювати пошкоджені елементи. В цьому випадку постійні з'єднання створюються вдруге з використанням відповідних матеріалів ущільнювачів. Зазвичай - в залежності від діаметра труб і тиску рідини, що протікає по ним - вони можуть бути реалізовані одним з трьох способів - за допомогою:
- різьблення,
- розвальцьовування,
- фланців.
Різьбові, фланцеві і міжфланцеві з'єднання
До різьби можна приєднувати як сталеві оцинковані труби, так і мідні труби (з використанням бронзових перехідників) і запірну трубопровідну арматуру. З'єднання виконується шляхом нарізування зовнішньої різьби труби на внутрішню різьбу фітінга. Трубну різьбу можна підготувати заздалегідь за допомогою ручного або електричного різьбонарізного верстата, але все частіше вони виробляються на етапі виробництва труб. Виняток становлять випадки, коли необхідно відрізати трубу заданої довжини і нарізати різьбу на обрізаному кінці труби. Для постійного з'єднання двох труб між собою необхідно ущільнити різьблення герметизуючою пастою або лаком і, можливо, герметизувати її тефлоновою стрічкою або анаеробним клеєм.
Зазвичай використовуються фланцеві і міжфланцеві з'єднання запірної трубопровідної арматури СМО Україна адже запірна трубопровідна арматура СМО застосовується у трубопровідних системах з різними діаметрами і тиском і різним робочим середовищам, у всіх галузях промисловості, водному господарстві та ін. Фланцеві з'єднання, що складаються з прокладки (зазвичай плоскої), болтів, шпильок і кільця (фланця). Останній вибирається виходячи з номінального і зовнішнього діаметра труби і тиску робочого середовища. На практиці фланцеві та міжфланцеві приєднання засувок, клапанів, затворів та ін. є одними з поширених типів з'єднання, використовуваних в різних типах промисловості.