Побачивши сережки у мами або на інших дорослих, дівчатка часто просять купити їм таку ж прикрасу. Ось тільки багато батьків побоюються проколювати вуха дітям в ранньому віці. Виникають питання, як дитина зреагує на процедуру, чи не занадто високий ризик інфікування.
Як зважитися на прокол вух дитині?
Процедуру повинен виконувати досвідчений фахівець. У такому випадку вона пройде максимально безболісно, комфортно та безпечно. Уточніть, чи працює майстер з дітьми — до таких клієнтів потрібен особливий підхід. Якщо ви твердо вирішили проколоти вуха дитині, переходите за посиланням https://salonversal.dp.ua/face-care/ear-piercing/, щоб записатися на цю процедуру. У салоні краси «Версаль» працюють досвідчені фахівці, які використовують спеціальні медичні пістолети. У проколи відразу вставляються стерильні сережки з медичного сплаву. Місце обробляється, щоб не допустити інфікування.
Процедура проходить швидко, дитина не встигає злякатися. До того ж медичний пістолет дозволяє зробити її максимально комфортною та безболісною. Ціна послуги помірна. Дізнатися точно, скільки коштує проколоти вуха дитині можна на сайті https://salonversal.dp.ua/.
Коли краще проколювати вуха дитині
У дітей високий больовий поріг. Тому психологи часто рекомендують проколювати вуха у віці 8-10 місяців. Малюк швидко забуде про перенесену процедуру. Однак майстри та педіатри зазвичай рекомендують батькам дочекатися трьох років. Для цього є кілька причин:
- якщо провести процедуру раніше, місце проколу може трохи зміститися в міру зростання;
- в три роки імунітет малюка міцнішає, тому знижується ризик інфікування;
- нижча ймовірність, що дитина смикне за сережку або потягне її.
Багато батьків вважають за краще почекати, поки дитина сама захоче носити сережки. Дівчата беруть приклад з мами. Якщо вона любить ефектні прикраси, малятко досить скоро ними зацікавиться. Однак враховуйте, що краще не чекати занадто довго. Рекомендується проколювати вуха дітям до 10 років, щоб уникнути колоїдних рубців.
Головне — вибирайте для маленьких дітей сережки з надійним замком. В такому випадку мінімізований ризик, що дитина самостійно зніме та проковтне прикрасу. Ще одне правило: ніяких підвісок і кілець. Маленьким дітям більше підходять гвоздики. Імовірність, що дитина зачепить таку прикрасу під час гри нижче.
Ще один важливий момент — дочекайтеся відповідного сезону. Рекомендується проколювати вуха в вересні або травні. У ці місяці не жарко, тому знижується ризик занесення інфекції. До того ж погода дозволяє обходитися без головних уборів, відповідно, не буде ризику травмувати мочку шапкою.