Сучасні автомобілі, зазвичай комплектуються інжекторними двигунами. Природно, паливна система має відмінності скажімо так від карбюраторних силових агрегатів. Якщо за основу взяти найпопулярнішу на вітчизняних автомагістралях марку автотранспортного засобу-Газель, то можна сказати, що не дивлячись на те, що сучасні модифікації Газелей забезпечуються, природно, інжекторними двигунами, однак карбюраторні моделі ще досить поширені і мають таку ж популярність, як і інжекторні .
Паливна система є невід'ємною частиною, що забезпечує працездатність автомобіля. Основним призначенням паливної системи є безперервне забезпечення силової установки необхідною кількістю палива. Також, дана система виробляє не тільки подачу пального до камер згоряння ГБЦ, але і забезпечує зберігання необхідних запасів палива. Здійснює контроль за рівнем. Комплекс компонентів, що входять до складу паливної системи досить нечисленний, проте від їх якості багато в чому буде залежати нормальна працездатність силової установки автотранспортного засобу. До основних компонентів паливної системи належать- самий габаритний елемент-ємність для зберігання палива-бензобак. Також, система комплектується пристроєм, за допомогою якого відбувається пересування палива з ємності до силової установки-паливний насос. Якщо Газель обладнана карбюраторним силовим агрегатом, то, звичайно, паливну систему комплектує механічний паливний насос, приводом якого є распредвал. В інжекторних Газелях встановлюється електробензонасос, який, до речі, може бути занурений або зовнішній. Також, систему харчування комплектуют- датчик рівня палива в ємності, система очищення палива і кисню від різних домішок, що включає паливні та повітряний фільтри, система уприскування (карбюратор, інжектор або через ТНВД на форсунки-для дизелів), система топливопроводов, яка здійснює взаємозв'язок компонентів між собою як всередині системи, так і з сполученими вузлами.
Якщо розглядати Газель, обладнану інжекторним силовим агрегатом, то основним і невід'ємним елементом системи є паливний модуль. Паливний модуль включає в себе, крім самого електробензонасоса, такі пристосування і прилади як датчик рівня палива, регулятор тиску, і топлівозаборнік в комплексі з фільтром грубого очищення і сполучні клеми для підключення контактних проводів. Можна відзначити, що паливний модуль і здійснює основну роботу, покладену на систему харчування. Електробензонасос здійснює не тільки примусове пересування по топливопроводам пального, а й підтримує постійний тиск в системі, від якого багато в чому залежить нормальна працездатність системи в цілому.
З огляду на важливість системи в загальній працездатності автотранспортного засобу, можна сказати, що, в разі виходу з ладу будь-якого компонента системи, під загрозу буде поставлена працездатність силової установки, який перестане отримувати необхідну кількість пального. Тому, якщо виникла необхідність заміни компонентів системи живлення, компанія Статус-, яка є найбільшим постачальником якісних запчастин в Україні, не тільки на Газель, але і на інші вітчизняні і зарубіжні марки автотранспортних засобів пропонує за вартістю виробника якісні комплектуючі, в тому числі і електробензонасос на Газель як окремий елемент, так і паливний модуль в зборі. Купуючи товари у Статус-М, автовласники гарантовано комплектують своє авто тільки високоякісними автозапчастинами.