У Білій Церкві розпочалося голосування за проекти Громадського бюджету 2019

Сьогодні, 11 вересня в Білій Церкві розпочинається голосування за проекти Громадського бюджету. Цього року білоцерківці зможуть віддати свої голоси виключно в електронному форматі. Охочі матимуть можливість проголосувати за три великих та три малих проекти.

У 2019 році на конкурс білоцерківцями було подано 42 проекти. Після розгляду робоча група визначила ті проекти, які відповідали вимогам Громадського бюджету. 

Сайт 04563.com.ua розпочинає розповідати про усі допущені до голосування проекти Громадського бюджету 2019.

Отже, за підсумками розгляду до голосування допускаються наступні  великі проекти (за посиланнями представлена повна інформація про кожен із проектів): 

Проект передбачає заміну старих дерев'яних вікон на металопластикові в Білоцерківському центрі комплексної реабілітації осіб з інвалідністю "Шанс".

Орієнтовна вартість проекту: 980 647,80 грн. 

Ще один проект Білоцерківського центру комплексної реабілітації осіб з інвалідністю "Шанс". Пропонується встановити ліфт для безперешкодного доступу осіб з інвалідністю до другого поверху закладу.

Орієнтовна вартість проекту:  1 135 918,0 грн.

Проект передбачає облаштування прибудинкової території біля будинків Курсова 3а та Логінова 37а.

Вартість проекту: 486 460 грн. 

Автори проекту пропонують переформувати велику та створити малу виставкову залу при бібліотеці №8. Також планується відновлення в новому форматі роботу літературно-мистецької вітальні.

Вартість проекту: 800 000 грн.

Нагадаємо, що у 2017 році  за підсумками голосування Білоцерківська бібліотека № 8 стала одним із 12 переможців «Громадського бюджету» з проектом – Бібліоковоркінг «ЛІТЕRRА»

Проект передбачає облаштування додаткових пішохідних доріжок в рекреаційній зоні, озеленення території, установлення лавок та урн.

Вартість проекту: 3 000 000 грн.

Передбачає благоустрій території, організацію пішохідного руху, освітлення території, облаштування клумб, лавок та урн для сміття.

Вартість проекту: 3 000 000 грн.

Автори проекту пропонують облаштувати сквер зі встановленням скульптури полковнику армії УНР, засновнику та керівнику УВО та ОУН Євгену Коновальцю по вулиці Фаствіська (вздовж паркану військової частини №5).

Вартість проекту: 2 505 750 грн. 

Автори цього проекту піклуються про молодь і попонують на Центральному пляжі провести реставрацію дуже популярного серед молоді місця - скейт-парку. Діючий скей-парк було відкрито у нашому місті у 2012 році, однак він є досить маленьким та не дуже зручним, тому більшість скейтерів катаються біля пам'ятнику Героїв Небесної Сотні. Новий скейт-парк може стати стартом для тренування майбутніх олімпійських чемпіонів. 

Вартість проекту: 540 000 грн.

В Центрі позашкільної освіти "Соняшник" (вул. Некрасова, 139) пропонують проводити ідеологічні заходи, змагання зі стрельби, кроси. На канікулах - проведення військово-патріотичних таборів. 

Вартість проекту: 702 795 грн.

Автори преокту пропонують створити Молодіжний центр для взаємодії молоді, громади і влади.

Вартість проекту: 3 000 000 грн. 

Проектом передбачається відновлення дерев'яної частини облаштування та даху башти Шухова як туристичної родзинки міста.

Вартість проекту: 2 900 000 грн. 

Автори проекту пропонують зберегти і надати друге життя пам'ятнику культурної спадщини України - Оранжереї графів Браницьких, що знаходиться в парку ім. Шевченка. Наразі ця конструкція перебуває в жалюгідному стані, хоча на початку минулого століття у Франції отримала перше місце в номінації розбірна конструкція. Також у парку наразі відсутні умови для гри у шахи, хоча за всю історію він завжди залишався головним майданчиком для цієї гри. Тому попонується відновити занедбану будівлю і встановити в ній столи у гри для шахи в літній період. 

Нагадаємо, що після відкриття супермаркету АТБ (вул. Я. Мудрого,3), місце для гри в шахи на території парку ім. Шевченка було ліквідовано, оскільки відвідувачі супермаркету стали використовувати шахові столи не за призначенням. Члени шахового клубу "Білий кінь" та всі охочі втратили можливість займатися улюбленим видом спорту.

Вартість проекту: 300 000 грн.

На бульварі Олександрійському (навпроти центрального входу в дендропарк "Олександрія") або на Центральному пляжі пропонують встановити скульптуру повітряної кулі з підсвіткою і можливістю входу в середину корзини. 

Вартість проекту: 550 000 грн.

перед Технолого-економічним коледжем БНАУ пропонуються встановити скульптуру Івану Нечуй-Левицькому.

Вартість проекту: 950 000 грн.

 Пропонується в ряді шкіл міста створити клуби фінансової граматності і проводити "Кубок Білої Церкви із фінансової грамотності ім.Ярослава Мудрого. 

Вартість проекту: 396 700 грн.

Планується перетворити бібліотеку в простір, де можна обмінятися досвідом. 

Вартість проекту: 2 664 000 грн.

 Будьте постійно у курсі подій, якими живе Біла Церква, – підписуйтесь на канал 04563.com.ua у Telegram та Facebook