Онлайн гра, яка програмує на суіцид підлітків

Соцмережі дуже швидко розповсюджують інтернет-гру під назвою # хочувигру, пишуть в новинах України

Найбільш схильні до впливу цієї гри діти від 10 до 17 років. Розповсюдження культу суіциду - основна її цель.Залучення підлітків шляхом психологічної
обробки, різних завдань з невеликими порізами тіла, а також, залякування доводять в кінцевому результаті до самогубства.
Гра ця поширюється ВКонтакте і через Скайп. Є кілька етапів гри - нанесення собі надрізів, розмова по скайпу. Після цього йде збір особистої інформації
потенційної жертви (адреси, телефони), контролюється все, чим вона займається в соцмережах.

Як можна вичислити, що ваша дитина потрапила в полони такої гри?
Перевірте записи ВКонтакті підлітка. Якщо ви помітили такі фрази, як #Тихий_дом, #Морекитов, #хочувигру, #F58, #F57, #d28, і в плейлисті з`явилася депресивна музика,- то це саме ті самі ознаки. Вашої дитини немає аккаунта вконтакті, але вона сидить у телефоні або за комп'ютером з 4 до 5 ранку замість того, щоб виспатися? - Перевірте, чи немає на її тілі якихось надрізів, номерів або синців невідомого походження.

За правилами гри, о 4.20 замість того, щоб спати, ти повинен сидіти за комп'ютером. Коротко кажучи, суть полягає у тому, щоб змінити людині режим сну і час активності. Організм повинен перестроїтися - постійний недосип призводить до апатії. При цьому, поки людина чекає, на экрані миготять нав'язливі картинки і відео про суїцид, як до відмінного і єдиного способу вирішення всіх проблем. Потім дають завдання себе скалічити. Ні одна душевно здорова людина не буде себе вбивати, інстинкт самозбереження говорить про те, що ти не будеш робити собі боляче. Але, через збитий режиму організму, зникає бажання з ким - небудь спілкуватися, ти стаєш вже не таким товариським. В умовах цих картинок про суїцид, які тобі нав'язують, з'являється думка про те, що суіцид - єдиний правильний вибір у вирішенні всіх проблем.

Зараз в соцмережах є дуже багато груп, де підлітки виконують такі завдання. А серед запорізьких тінейджерів, гра набирає неабиякі оберти. Про існування  цієї "гри" стало відомо від однієї мами, яка, помітивши дивну поведінку сина, переглянула його сторінку в соцмережах і, запідозривши щось дивне, знайшла цю інформацію.

Батьки, перевіряйте, чим цікавляться ваші діти в соціальних мережах, будьте уважні, адже наслідки можуть бути незворотними.