На днях Білоцерківська міська рада підтримала кандидатуру Костянтина Бондарєва на посаду губернатора Київщини. Нагадаємо, призначити Бондарєва уряду рекомендувала Київська обласна рада. На останній сесії Білоцерківської міськради цю рекомендацію схвалили 25 депутатів. Хто ж такий Костянтин Бондарєв, який теоретично може стати головою Київської ОДА?
44-річний політик Костянтин Бондарєв народився в Узбекистані, але на початку 1980-х переїхав з батьками до Києва, де закінчив школу та Київський інженерно-будівельний інститут (спеціальність промислове та цивільне будівництво). Потім Бондарєв здобув і економічну вищу освіту у Київському національному економічному університеті ум. Вадима Гетьмана (спеціальність бізнес-адміністрування).
Політичну кар’єру Бондарєв почав у 2002-му, будучи обраним депутатом Київської обласної ради. У 2004-му Бондарєв вступив до Соціалістиної партії України і під час виборчої кампанії 2006-го очолював один з виборчих штабів СПУ на Київщині. Того ж року був обраний за списком СПУ до Київської облради.
У 2007-му Бондарєв залишив СПУ і приєднався до «Батьківщини». На виборах 2007-го він працював заступником керівника обласного штабу «Блоку Юлії Тимошенко» з агітаційної роботи. Того ж року став заступником голови Київської обласної парторганізації «Батьківщини» з ідеологічних питань. З 2010-го Бондарєв очолює Київську обласну партійну організацію ВО «Батьківщина».
У 2007-2012 рр. Бондарєв був народним депутатом України (Верховна Рада 6 скликання), заступником голови Комітету з питань податкової та митної політики, а згодом- членом Комітету з питань фінансів, банківської діяльності, податкової та митної політики. У Верховній Раді 7 скликання Бондарєв був першим заступником голови Комітету з питань транспорту і зв'язку.
Сьогодні Костянтин Бондарєв є одним з основних претендентів на посаду голови Київської ОДА. Крім нього, на цю посаду претендують нинішній виконуючий обов’язки голови КОДА Лев Парцхаладзе, голова Києво-Святошинської РДА Мирослава Смирнова та депутат Київської облради Олександр Горган.