Схоже, криміногенна ситуація у Білій Церкві стає напруженою.
"Злочинці, зухвалі та знахабніли, не зважають ні на вік жертви, ні на місце знаходження – грабують і вдень, і вночі, і навіть в людних місцях" - повідомляє прес-служба білоцерківської поліції.
Йдеться про грабіжників, які полюють на золоті прикраси: ланцюжки, браслети, сережки. Також грабіжники не гребують мобільними телефонами, сумками, гаманцями та іншими цінними речима. Переважно їхніми жертвами стають жінки та дівчата, на яких зручно напасти у безлюдних місцях або в темну пору доби.
Улюблені місця для грабунку - безлюдні вулиці та провулки, під'їзди будинків, погано освітлені місця. Злочинці атакують зненацька і, як правило, застосовують силу та погрози. Поки жертва не отямилась, вони тікають з місця злочину, тому жертва не завжди може описати зовнішність нападника.
За останній час у Білій Церкві сталося чимало подібних інцидентів. Так, на вулиці Київській з жінки зірвали золотий ланцюжок - грабіжником виявився 42-річний раніше судимий місцевий мешканець. На вулиці Робітничій злодій, погрожуючі жінці ножем, забрав у неї сумочку. 30-річний зловмисник є також судимим місцевим мешканцем, його затримали по гарячих слідах. На Олександрійському бульварі 33-річний (безробітний і раніше судимий) мешканець Білої Церкви зірвав з жінки ланцюжок з кулоном. Його також затримали.
На жаль, список вуличних пограбувань цим не вичерпується. Тому поліція радить громадянам подбати про власну безпеку. Повертаючись додому і пізній час, слід уникати безлюдних, неосвітлених вулиць. Бажано просити родичів або близьких, щоб вони зустріли вас.
При наближенні підозрілих осіб треба переходити на інший бік вулиці. З'являючись увечері на вулиці, не варто одягати прикрас взагалі, аби не привертати увагу злодіїв. Сумку ж краще носити на ременці через плече і притискати до тіла. Якщо доведеться йти через потенційно небезпечні місця, краще заздалегідь приготувати газовий балончик або інші засоби самозахисту. Якщо напали - кричіть.